Parapet

Jednym z wielu rodzajów produktów naszej firmy są parapety zewnętrzne i wewnętrzne z kamienia. Ze względu na właściwości parapetów granitowych i marmurowych nasze parapety nie boją się zmian temperatury, są odporne na zużycie, nie boją się wpływu wilgoci i opadów atmosferycznych. Są wygodne i praktyczne w obsłudze, nie zmieniają naturalnej kolorystyki.
Nasza firma produkuje parapety Klasyczne, wykuszowe oraz indywidualne według projektów klienta. Parapety granitowe i marmurowe mogą mieć szlifowane, polerowane lub nawet matowe wykończenie, a także zróżnicowany profil obróbki powierzchni czołowej (ponad 30 rodzajów). Powierzchnia parapetu z marmuru może dać efekt "Antyczny". Szeroka gama miękkich, nie surowych kolorów marmuru lub bogata oryginalna faktura, ziarniste kolory i odcienie ukraińskiego granitu nadają parapetom niezwykłą wytrzymałość i trwałość. Stają się ozdobą wnętrza każdego budynku publicznego lub prywatnego domu.

Na życzenie klienta projektanci firmy mogą zaprojektować różnorodne indywidualne rodzaje parapetów w postaci stołu z elementami regału lub mini biblioteki, szafy, japońskiego narożnika, ogrodu zimowego, a nawet łóżka wypoczynkowego.