Fachwerk

Domy Fachwerk to nowoczesne technologie i jednocześnie wielowiekowe tradycje słynnej niemieckiej jakości. ​Przed Tobą cud ergonomii - rygor, lakonizm i niezaprzeczalnie wysoki styl. ​Konstrukcja tego domu nie posiada żadnych zbędnych szczegółów, jako idealne dopasowanie małej czarnej sukienki od CHANEL. Dom jest przedłużeniem osobowości właściciela, punktem wyjścia w świat, miejscem, w którym zaczyna się i kończy się prawie każdy nowy dzień, gdzie rodzą się marzenia i plany.

Zbudować swój dom, to wypełnić przestrzeń sobą, stworzyć dokładnie ten wyjątkowy świat, który należy tylko do Ciebie. Fachwerk posiada sztywną ramę nośną składającą się z regałów (elementy pionowe), belek (elementy poziome) z drewna klejonego warstwowo, które są głównym wyróżnikiem konstrukcji ryglowej. Taka konstrukcja zapewnia sztywność i wytrzymałość ram domów Fachwerk. Przestrzeń między elementami ramy jest wypełniona szkłem, a sama rama pozostaje w zasięgu wzroku. ​Elementy ramy nadają budynkom szczególną wyrazistość, która stała się główną cechą Fachwerku i niepowtarzalny wystroj.

Później wszystko zależy tylko od twoich życzeń, ponieważ domy szachulcowe zapewniają nieograniczone możliwości dekoracji zewnętrznej i wewnętrznej - od naturalnego stylu ekologicznego do minimalizmu nowoczesnych technologii. ​Fachwerk umożliwia zmianę i modelowanie projektu projektu – na swóje indywidualne żądanie.